Nasze działania społeczne na rzecz rewitalizacji w Zielonej Górze zostały nagrodzone w kraju! Odebraliśmy wyróżnienie dla Społecznej Grupy ds. Rewitalizacji z Ludzką Twarzą, na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas gali Super Samorząd 2018 w ramach akcji Masz Glos organizowanej przez Fundacje Batorego i Stowarzyszenie POLITES.

Wyróżnienie za: „nieprzerwane zaangażowanie w sprawy rewitalizacji w Zielonej Górze, w tym przede wszystkim za doprowadzenie do powstania w mieście Komitetu Rewitalizacji oraz włączenie mieszkańców i mieszkanek w proces rewitalizacji. Również za organizację spacerów badawczych, zachęcanie urzędników oraz mieszkańców i mieszkanek do udziału w nich”, odebrała w naszym imieniu Anna Kraśko.

Fot. Masz Głos

Odbieramy je jako wyróżnienie dla całej społeczności Zielonej Góry, silnie zaangażowanej w sprawy rewitalizacji z ludzką twarzą. To nasza, wspólna nagroda drodzy zielonogórzanie. Dziękujemy Wam!
Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie naszych działań dla prawdziwej, rzetelnej rewitalizacji z ludzką twarzą.
Dzięki silnemu zaangażowaniu i studiowaniu tematu przez ostatnie lata staramy się podnosić jakość zielonogórskiej rewitalizacji.
Dzięki naszym staraniom udało się powołać spóźniony o rok, społeczny Komitet Rewitalizacji. Dzięki Waszemu poparciu zasiadają w nim m.in. Gosia Zenkner i Paweł Zalewski z Ruchu Miejskiego oraz inni eksperci z dziedzin architektury, polityki mieszkaniowej, socjologii, rewitalizacji, spraw społecznych…

Wyróżnienie otrzymała także zielonogórska Fundajca LYADA za działania na rzecz propagowania w naszym mieście narzędzia udziału mieszkańców w zarządzaniu miastem. tj. inicjatywy lokalnej.
Gratulujemy!

GALERIA